Expressions Design Service

Spełniamy twórcze potrzeby

Expressions Design Service
Expressions to świadczona przez Polyflor komputerowa usługa waterjet, dzięki której marzenia stają się rzeczywistością i wszystko na posadzce jest możliwe: od logo po krajobrazy. Wystarczy je sobie tylko wyobrazić.
Bordery, pojedyncze elementy i posadzki we wzory
Nie trzeba zaczynać od zera, aby stworzyć wyjątkową posadzkę. Nasz asortyment standardowych borderów, pojedynczych elementów i wykładzin we wzory oferuje mnóstwo opcji pozwalających na tworzenie pięknych podłóg – tak po prostu!
Pomoc w projektowaniu
Nasza wszechstronna usługa projektowania obejmuje zlecenia od najprostszych po najbardziej skomplikowane. Na Państwa życzenie możemy stworzyć kompletny projekt: od różnych opcji kolorystycznych, poprzez wzory i rozplanowanie po prezentacje w formacie CAD.
Kreatywność i nieograniczone możliwości realizacji pomysłów
Nie ma właściwie żadnych ograniczeń, co do kształtów, wzorów i obrazów, które można tworzyć za pomocą Expressions Design Service. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy wizualizacji swoich pomysłów, nasi projektanci opracują je i przedstawią w formie rysunków, które można zaprezentować klientom.
Wszystko na posadzce jest możliwe: od logo po krajobrazy. Polyflor stosuje jedno z najbardziej zaawansowanych skomputeryzowanych urządzeń tnących typu waterjet do tworzenia wykładzinowych „układanek”.
Interpretacja i realizacja
Po uzgodnieniu wzoru tworzymy komputerowo szczegółowy projekt posadzki, który uwzględnia materiały i kolory produktów Polyflor oraz kształty i wymiary każdego z poszczególnych elementów wzoru. Taki projekt jest następnie przedstawiany do akceptacji i ewentualnych poprawek.
Polyflor stosuje jedno z najbardziej zaawansowanych na świecie skomputeryzowanych urządzeń tnących typu waterjet do przekształcania projektów w wykładzinowe „układanki” z zaskakującą precyzją. Głowica tnąca pracuje pod ciśnieniem 60 tys. psi, wycinając wykładziny z dokładnością do +/-0,1mm.